RG3216V-4641-W-T1
MFR.Part #
RG3216V-4641-W-T1
JLCPCB Part #
C4171550
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.64kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS