RG3216V-2941-B-T5
MFR.Part #
RG3216V-2941-B-T5
JLCPCB Part #
C4042009
Description
-55℃~+155℃ 2.94kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.1% ±5ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS