RG3216P-90R9-B-T5
MFR.Part #
RG3216P-90R9-B-T5
JLCPCB Part #
C3958247
Description
-55℃~+155℃ 250mW 90.9Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS