RG3216P-8660-B-T1
MFR.Part #
RG3216P-8660-B-T1
JLCPCB Part #
C3940603
Description
-55℃~+155℃ 250mW 866Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS