RG3216P-7320-B-T1
MFR.Part #
RG3216P-7320-B-T1
JLCPCB Part #
C4014036
Description
-55℃~+155℃ 250mW 732Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS