RG3216P-62R0-B-T5
MFR.Part #
RG3216P-62R0-B-T5
JLCPCB Part #
C1697525
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 62Ω Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS