RG3216P-5903-D-T5
MFR.Part #
RG3216P-5903-D-T5
JLCPCB Part #
C4056323
Description
-55℃~+155℃ 250mW 590kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS