RG3216P-5103-D-T5
MFR.Part #
RG3216P-5103-D-T5
JLCPCB Part #
C4285464
Description
-55℃~+155℃ 250mW 510kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS