RG3216P-1622-B-T5
MFR.Part #
RG3216P-1622-B-T5
JLCPCB Part #
C1696194
Description
-55℃~+155℃ 16.2kΩ 200V 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS