RG3216P-1332-D-T5
MFR.Part #
RG3216P-1332-D-T5
JLCPCB Part #
C4294129
Description
-55℃~+155℃ 13.3kΩ 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS