RG3216N-8202-D-T5
MFR.Part #
RG3216N-8202-D-T5
JLCPCB Part #
C1701262
Description
200V 250mW 82kΩ Metal Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS