RG3216N-8060-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-8060-B-T5
JLCPCB Part #
C4131600
Description
-55℃~+155℃ 250mW 806Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS