RG3216N-71R5-B-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG3216N-71R5-B-T5
JLCPCB Part #
C1723537
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 71.5Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS