RG3216N-4321-W-T1
MFR.Part #
RG3216N-4321-W-T1
JLCPCB Part #
C4325455
Description
-55℃~+155℃ 250mW 4.32kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS