RG3216N-4120-B-T5
MFR.Part #
RG3216N-4120-B-T5
JLCPCB Part #
C1721306
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 412Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS