RG3216N-2370-W-T1
MFR.Part #
RG3216N-2370-W-T1
JLCPCB Part #
C3987903
Description
-55℃~+155℃ 237Ω 250mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS