RG3216N-1132-D-T5
MFR.Part #
RG3216N-1132-D-T5
JLCPCB Part #
C1701518
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 200V 250mW Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS