RG2012V-7321-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG2012V-7321-D-T5
JLCPCB Part #
C4224647
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 7.32kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS