RG2012V-3920-P-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG2012V-3920-P-T1
JLCPCB Part #
C4312881
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 392Ω Thin Film Resistor ±0.02% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS