RG2012V-3161-W-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG2012V-3161-W-T5
JLCPCB Part #
C4109506
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 3.16kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS