RG2012Q-22R6-D-T5
MFR.Part #
RG2012Q-22R6-D-T5
JLCPCB Part #
C4087668
Description
-55℃~+155℃ 125mW 22.6Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS