RG2012P-6490-B-T5
MFR.Part #
RG2012P-6490-B-T5
JLCPCB Part #
C4080560
Description
-55℃~+155℃ 125mW 649Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS