RG2012P-433-W-T5
MFR.Part #
RG2012P-433-W-T5
JLCPCB Part #
C1712503
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 43kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS