RG2012P-3162-B-T5
MFR.Part #
RG2012P-3162-B-T5
JLCPCB Part #
C2078918
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 31.6kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS