RG2012P-3092-W-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG2012P-3092-W-T5
JLCPCB Part #
C1712325
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 30.9kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS