RG2012P-164-W-T5
MFR.Part #
RG2012P-164-W-T5
JLCPCB Part #
C1711868
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 160kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS