RG2012P-1403-B-T5
MFR.Part #
RG2012P-1403-B-T5
JLCPCB Part #
C2087725
Description
-55℃~+155℃ 125mW 140kΩ 150V Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS