RG2012N-8250-D-T5
MFR.Part #
RG2012N-8250-D-T5
JLCPCB Part #
C4248205
Description
-55℃~+155℃ 125mW 825Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS