RG2012N-622-B-T5
MFR.Part #
RG2012N-622-B-T5
JLCPCB Part #
C1712174
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 6.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS