RG2012N-4990-W-T1
MFR.Part #
RG2012N-4990-W-T1
JLCPCB Part #
C4291062
Description
-55℃~+155℃ 125mW 499Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS