RG2012N-4020-B-T5
MFR.Part #
RG2012N-4020-B-T5
JLCPCB Part #
C1712540
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 402Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS