RG2012N-2211-B-T5
MFR.Part #
RG2012N-2211-B-T5
JLCPCB Part #
C1713264
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 2.21kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS