RG2012N-2152-B-T5
MFR.Part #
RG2012N-2152-B-T5
JLCPCB Part #
C3928898
Description
-55℃~+155℃ 125mW 21.5kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS