RG2012N-1782-W-T5
MFR.Part #
RG2012N-1782-W-T5
JLCPCB Part #
C1728078
Description
-55℃~+155℃ 125mW 150V 17.8kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS