RG2012N-1371-W-T1
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG2012N-1371-W-T1
JLCPCB Part #
C4256817
Package
0805
Description
-55℃~+155℃ 1.37kΩ 125mW Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS