RG2012N-1150-W-T5
MFR.Part #
RG2012N-1150-W-T5
JLCPCB Part #
C1728066
Description
-55℃~+155℃ 115Ω 125mW 150V Thin Film Resistor ±0.05% ±10ppm/℃ 0805 Chip Resistor - Surface Mount ROHS