RG1608V-7680-W-T5
MFR.Part #
RG1608V-7680-W-T5
JLCPCB Part #
C4340692
Description
-55℃~+155℃ 100mW 768Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS