RG1608V-301-W-T5
MFR.Part #
RG1608V-301-W-T5
JLCPCB Part #
C4160237
Description
-55℃~+155℃ 100mW 300Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS