RG1608V-2370-W-T1
MFR.Part #
RG1608V-2370-W-T1
JLCPCB Part #
C4037465
Description
-55℃~+155℃ 100mW 237Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS