RG1608V-1271-W-T1
MFR.Part #
RG1608V-1271-W-T1
JLCPCB Part #
C4047831
Description
-55℃~+155℃ 1.27kΩ 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±5ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS