RG1608Q-17R8-D-T5
MFR.Part #
RG1608Q-17R8-D-T5
JLCPCB Part #
C2118425
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 17.8Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS