RG1608P-7872-D-T5
Extended
Manufacturer
SUSUMU
MFR.Part #
RG1608P-7872-D-T5
JLCPCB Part #
C2110646
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 78.7kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS