RG1608P-4120-B-T5
MFR.Part #
RG1608P-4120-B-T5
JLCPCB Part #
C4238443
Description
-55℃~+155℃ 100mW 412Ω Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS