RG1608P-3922-B-T5
MFR.Part #
RG1608P-3922-B-T5
JLCPCB Part #
C4071867
Description
-55℃~+155℃ 100mW 39.2kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS