RG1608P-3832-D-T5
MFR.Part #
RG1608P-3832-D-T5
JLCPCB Part #
C3950813
Description
-55℃~+155℃ 100mW 38.3kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS