RG1608P-2941-W-T1
MFR.Part #
RG1608P-2941-W-T1
JLCPCB Part #
C1706728
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 2.94kΩ Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS