RG1608P-2491-B-T5
MFR.Part #
RG1608P-2491-B-T5
JLCPCB Part #
C2073625
Description
-55℃~+155℃ 100V 100mW 2.49kΩ Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS