RG1608P-2323-D-T5
MFR.Part #
RG1608P-2323-D-T5
JLCPCB Part #
C3980851
Description
-55℃~+155℃ 100mW 232kΩ Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS