RG1608P-182-W-T5
MFR.Part #
RG1608P-182-W-T5
JLCPCB Part #
C1708362
Description
-55℃~+155℃ 1.8kΩ 100V 100mW Thin Film Resistor ±0.05% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS