RG1608P-131-D-T5
MFR.Part #
RG1608P-131-D-T5
JLCPCB Part #
C4174025
Description
-55℃~+155℃ 100mW 130Ω Thin Film Resistor ±0.5% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS